Follow us on Facebook Flickr RSS feed

Peprná sobota 16.6.2012 s leteckou akrobacií – Letňany – Chotěboř – Mladá Boleslav

Martin Šonka_Aviatická pouť 2012_foto (c) Miloš Jenčík (airfoto.jencik.net)

Sobota 16.6.2012 nabídne hned tři akce, napříč Českou republikou, na kterých se můžete kochat uměním vysoké pilotáže reprezentantů Českého národního týmu v letecké akrobacii.

V popředí zájmu stojí jistě dlouho avizovaný a mezinárodně obsazený HotPeppers Aerobatic Freestyle Challenge 2012, který proběhně na letišti v Letňanech a kromě našich pilotů kategorie Unlimited, Marka Hyky, Petra Kopfsteina a Martina Šonky, se můžete těšit na Světlanu Kapaninu, Viktora Čmala a další. Vše o akci, na které zažijete ten pravý adrenalin z top freestyle aktrobacie, hledejte ZDE.

Kdo má do Prahy daleko, může jako alternativu k freestyle akrobacii v Letňanech využít pohostinnost chotěbořského aeroklubu a zavítat na leteckou show, spojenou s dětským dnem. Na této akci předvedou své umění naši reprezentanti Jan Rozlivka a Miroslav Červenka na letounech SU-31M a Přemysl Vávra na akrobatickém kluzáku Swift. Vše o akci hledejte ZDE.

A do třetice, pokud dáváte přednost spíše dobovým záležitostem, máte možnost navštívit Dobový letecký den v Mladé Boleslavi, na kterém, v samotném závěru, vystoupí Martin Šonka, který využije svoji rychlou Extru 300SR a přesune se z HotPeppers Aerobatic Freestyle Challenge 2012 potěšit svým uměním i diváky na této akci. Vše o leteckém dnu v Mladé Boleslavi hledejte ZDE.

Čekání na sobotu 16.6.2012, která slibuje jistě skvělé zážitky, si můžete zkrátit přečtením článku z aktuálního čísla magazínu Flying Revue, ve kterém se šéf repre týmu v letecké akrobacii Stanislav Bajzík a pilot Martin Šonka zamýšlejí nad budoucností velkých soutěží v letecké akrobacii.

FR_03_12_Budoucnost_po_RBAR

Související články