Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.czechaerobatic.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
11. ročník Helicopter show v Hradci Královém | Czech Aerobatic Team
Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.czechaerobatic.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Follow us on Facebook Flickr RSS feed

11. ročník Helicopter show v Hradci Královém

Neobyčejný letecký zážitek nabídl letošní ročník Helicopter show 2012 v Hradci Královém. Přes 15 tisíc návštěvníků obdivovalo ve dnech 18. – 19.května vrtulníky a letadla nejrůznějších velikostí a typů.

K vidění byla také ukázka všech integrovaných záchranných systémů, které předvedly zásah u hromadné dopravní nehody. Letošní ročník byl pojatý zároveň jako mezinárodní výstava zaměřená především na vrtulníkovou a leteckou techniku. Na své si tedy přišli i odborníci – k vidění byl např. letecký motor před a po generální prohlídce, nabídka servisů a prodejů letadel apod.

Zajímavým oživením celé akce byla nesporně vystoupení českých reprezentantů v letecké akrobacii Jana Rozlivky a Přemysla Vávry.

Související články